Останні новини

“Чому свобода варта того, щоб за неї боротися”: в Україні почалася соціальна компанія до Дня Гідності та Свободи

16 листопада розпочинається інформаційна соціальна кампанія до Дня Гідності та Свободи, підготовлена Національним музеєм Революції Гідності. Цьогоріч вона відбуватиметься під утвердженим торік гаслом “Вільні творити майбутнє”.

Про це повідомляє пресслужба Національного музею Революції Гідності.

Capture.PNG

Фото: Національний музей Революції Гідності

Попри різні політичні погляди, українці вміють об’єднуватися задля обстоювання основних цінностей. Прагнення свободи пробуджує гідність. Так було у 2004 році під час Помаранчевої революції та у 2013–2014 роках під час Революції Гідності. Саме 2013 року розпочався новий відлік історії України, що ознаменувало прагнення українців створити європейську державу. Майдан дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфер, розбудові вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних демократичних цінностей.

"Цьогорічну соціальну кампанію спрямовано на те, щоб актуалізувати роздуми, чому свобода варта того, щоб за неї боротися й захищати її, і чому в нації завжди є небезпека її втратити, опинившись у статусі підкорених, зневажених. Плануємо, що ця кампанія музею охопить не лише столицю, а й усю Україну”, - розповідає Катерина Зайцева, завідувачка відділу розвитку та комунікацій Національного музею Революції Гідності.

Також інформування відбуватиметься й у соціальних мережах. Усі охочі можуть установити на персональній фейсбук-сторінці обкладинку й рамку на аватар. Окрім цього, музей запускає онлайн - та офлайн флешмоб #бути_гідним. Пропонуємо користувачам соцмереж ділитися спогадами й роздумами про Помаранчеву революцію та Євромайдан.

“Закликаємо 21 листопада пов'язати синьо-жовту стрічку на одяг, рюкзак, сумку чи автомобіль. Це нагадуватиме про день, коли сім років тому українці обрали європейський вектор розвитку. З першого дня Євромайдану його прихильників можна було розпізнати за стрічками. Почеплена на манжет, одяг, сумку синьо-жовта стрічка була засобом солідарності та виявлення своєї позиції. Також люди кріпили ці стрічки на авто, двері будинків, гілки дерев”, - зазначається у повідомленні.

Працівники Національного музею Революції Гідності роздаватимуть синьо-жовті стрічки під час заходів музею впродовж листопада-лютого. 

Нагадаємо:

  • В Одесі 15 листопада офіційно розпочалися вибори міського голови. Мешканці міста обирають майбутнього мера з двох кандидатів - Миколи Скорика та Геннадія Труханова. Попередні вибори міського голови відбувалися у 2015 році. Протягом дня Odesa Live буде стежити за тим, як в місті проходять вибори.
  • В Одесі, 15 листопада, через секретаря однієї з виборчих комісій Приморського району голосування почалося не о 08:00, а з запізненням. Це сталося через неналежне виконування обов'язків, тому правоохоронці відкрили кримінальне впровадження.

Вийти в ефір
04.12