Останні новини

“А я просто українка, україночка”: в Одесі відбувся міський конкурс творчості для дітей

У жовтні поточного року серед вихованців закладів освіти Одеси був проведений міський конкурс творчості “А я просто українка, україночка”. Він відбувався у режимі онлайн з урахуванням карантинних обмежень, встановлених внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Конкурсне журі розглянуло 19 відеозаписів виступів претенденток на звання "Українка, україночка", у яких конкурсантки презентували себе та свої знання про Україну, її історію, культуру, народну творчість та звичаї.

“За результатами оцінювання виступів журі визначило переможниць конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів. Володаркою Гран-прі конкурсу стала Валерія Кічук, учениця Одеського ліцею “Гармонія””, - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, станом на 18 листопада, в Україні та світі відбулося безліч важливих подій. Так, у Раді не змогли прийняти законопроект про відміну карантину вихідного дня, столицю Іраку обстріляли ракетами, у США Дональд Трамп звільнив голову кібербезпеки, а UEFA відмінила матч Україна-Швейцарія.

Вийти в ефір
01.12