ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Звернення до Оперштабу Odesa Live: на викладачку ОНУ ім. Мечникова напав родич та підпалив квартиру її мами

До Оперштабу достославного телеканалу Odesa Live звернулася викладачка Одеського національного університету імені Мечникова. На неї, 14 жовтня, через житлове питання прямо на території вишу напав родич з сокирою. У результаті - жінка отримала різані рани голови та перелом руки. 

Про таке повідомили в ефірі Odesa Live.

Відбити нападника допомогли студенти, які й зафільмували, як той тікав. Постраждала Тетяна одразу звернулася по медичну допомогу до чотирьох лікарень міста, однак в жодній з них жінку не прийняли. Причини різні: відсутні лікарі через свято або нема місць, бо лікують хворих на коронавірус.

"Не дивлячись на головний біль, мені довелося відвідати 4 лікарні і, нажаль, в жодній з них мені не надали допомогу. Тож довелося звернутися до знайомого хірурга, щоб він надав допомогу", - повідомила в ефірі Odesa Live викладачка ОНУ ім. Мечникова Тетяна.

Поки жінці перев'язували рани, квартиру, в якій мешкає її мати, підпалили. Нападник надвечір прийшов до її помешкання та підпалив двері. Потому - за інформацією сусідів, очікував, що жінка вибіжить з дверей, однак її не було вдома. 

Нині інформацію передали до правоохоронних органів. Уся команда Оперативного штабу Odesa Live стежитиме за розвитком ситуації та контролюватиме, щоби зловмисник поніс заслужене покарання.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/ivKwdPu_n0g" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в Одесі вантажівка, яка перевозить військову техніку, заблокувала рух трамваїв. Силовики зупинилися прямо на коліях і не могли зрушити її з місця. Заблокованими залишилися трамваї на маршрутах №7 та №1.

Вийти в ефір