ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 13:00
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 13:00
71

Останні новини

Звернення до Оперштабу Odesa Live: на Пушкінській 34 шматки фасаду падають на голови перехожих

До Оперштабу достославного телеканалу Odesa Live звернулася орендарка приміщення в будинку по вулиці Пушкінській 34, що у Приморському районі. Там будівля, яку віднесено до пам'ятки архітектури 1890 року, тріщить по швах. Ба більше, 13 жовтня, поряд з власницею місцевого закладу Катериною Кольч впала частина фасаду. На місце одразу приїхав журналіст Дмитро Богомолов. 

Про це повідомляє Odesa Live.

Жінка роповіла, проблема падіння частин фасаду існує останні кілька років. Через це, неодноразово зверталася до профільних управлінь, однак за цей час відповіді жодної не надійшло. Тож щоби хоч якось вберегти відвідувачів - поставила над входом парасольку.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/kVM4W2gi0to" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в Одесі водійка таксі, яка у вересні торік вкрала у пасажирки 71 тис гривень, за рішенням Суворовського райсуду від 5 жовтня отримала 1 рік умовно. В матеріалах справи йшлося про те, що пограбування відбулося з 23:00 до 00:00 години, коли постраждала заснула в таксі коли прямувала від вулиці Семена Палія до селища Світле.

Вийти в ефір