Останні новини

Зухвале мистецтво: яку користь може принести шибарі

Шибарі це мистецтво естетичного зв'язування в якому є майстер і модель. Однак деякі майстри та користувачі вважають шибарі терапевтичною практикою та психологічною методикою.

Чим допомагає це надзвичайне мистецтво? Як звичайні мотузки можуть змінити життя читайте у матеріалі Odesa Live.

Люди, які не знайомі з цим мистецтвом вважають, що шибарі — це просто зв'язування, гарна картинка, чи прелюдія, але майстриня з Одеси Анна Леонтьєва вважає це трансформаторною практикою, в якій опрацьовується лібідо. Дівчина займається шибарі вже 6 років, практикує, як виступи, так й індивідуальні заняття.

"Майстер повинен розуміти, що несе відповідальність не тільки за тіло, а й за емоційний стан. Людина просто так не приходить до мотузок. Моя ідея шибарі це допомогти людині знайти та побороти те що заважає отримувати задоволення від своєї сексуальної енергії: комплекси, сором, пригнічені бажання. Прийняти свою тінь і подружиться з нею, опрацювати її", - пояснює Анна.

IMG_20201014_061744_746.jpg

Фото: Олександра Шахновська, шибарі: Анна Леонтьєва

Приходять до шибарі люди з різних причин, для когось це можливість зняти з себе напругу і відповідальність хоча б на час сесії. Також приходять і ті, кому не вистачає уваги чи впевненості або нових вражень та емоцій.

Прийняття себе та звільнитися від рамок

Як розповідає майстриня, моделі дівчини після сесій з нею вдало реалізуються в особистому житті.

"До мене часто приходять дівчата, котрі самі заперечують свою сексуальність. Людина як сама себе зв'язує з середини, не дає вийти своїм емоціям та почуттям", - розповідає Анна.

Сесії шибарі помагають розкріпачиться, побачити красу свого тіла і сприйняти себе по новому. Допомагає мистецтво й у боротьбі з комплексами.

"До мене ходила дівчинка, яка дуже гарна, але вона соромилась себе показувати. Соромилась навіть в ліжку зі своїм чоловіком. Боялась проявляти активність, висловлювати свої бажання", - пояснює Леонтьева.

Сесії шибарі допомогли дівчині позбутися комплексів та страхів, дівчина змогла розкритись та налагодила особисте життя. Допомагає шибарі не тільки в піднятті самооцінки, іноді зв'язування потрібно і сильним жінкам.

Залізна пані

Марині шибарі допомогло не тільки відчути себе гарною, а й врятувати сім'ю. Жінці наразі 45 років, 20 з котрих вона директорка власного бізнесу.

"Все життя я звикла бути сильною жінкою, керувати, за всім слідкувати, контролювати. В мене постійне відчуття, що без мого особистого нагляду та контролю все розвалиться, позбутися цього я не могла й в особистому житті", - розповідає Марина.

Перший шлюб жінки розпався, як вона сама пояснює — чоловік не витримав недовіри та контролю. Коли сварки почались й у другому шлюбі, психологиня та подруга Марини порадила їм з чоловіком спробувати шибарі, чоловік такою ідеєю загорівся відразу, а ось Марина ставилась с тривогою та недовірою.

"Коли чоловік вперше вирішив мене зв'язати, я ніяк не могла повністю розслабитися, але з часом я навчилась довіряти коханому", - розповідає жінка.

Завдяки шибарі довіряти чоловіку Марина навчилась не тільки під час сесій, а й у житті. "Згодом й велика частина моїх обов'язків переїхала на плечі чоловіка, а я вже не турбуюся, що щось без мене зламається", - сміється жінка.

Шибарі дає можливість не тільки побачити красу свого тіла, а й відчути себе слабкою та беззахисною, а всю відповідальність за своє тіло, свої емоції, своє почуття перекласти на плечі майстра.


FB_IMG_1602607286209.jpg

Фото: Ірина Роік

Тактильный голод

Оксана у шлюбі вже понад 10 років, їй навпаки не вистачає уваги від чоловіка.

"Ми кохаємо один одного, але мені завжди бракувало від нього дотиків, відчуттів, уваги", - жаліється жінка.

Є таке поняття, як тактильний голод. В сучасному житті більшість людей постійно зайняті роботою, побутом, а таким елементарним речам, як обійми, дотики, приділяють мало уваги.

"Про те, що мені не вистачає його дотиків, я казала чоловіку останні років 8, але або мої прохання залишилась без уваги, або доходило до сварок. На шибарі я наштовхнулась в інтернеті, цю ідею чоловік підтримав з задоволенням", - розповідає Оксана.

Щоб навчитись якісно володіти мотузками, чоловік Оксани навіть їздив на курси за кордон. Наразі своїм особистим життям жінка повністю задоволена, нарешті дотиків та уваги від власного чоловіка їй вдосталь.

Шибарі не тільки сексуальне та естетичне мистецтво, а й засіб взаємодії між людьми. Використовувати техніку зв'язування можна як й все по різному та для різних цілей.

"Я рада, що шибарі допомагає людям та про це мистецтво, нарешті, почала формуватися правильна думка", - каже майстерка шибарі Анна Леонтьева.

Але застосовувати мотузки треба обережно, при невмілому зв'язуванні можна пошкодити зв'язки, шкіру або інші органи. При будь-якому захворюванні шкіри від шибарі теж варто відмовитись. Головне в цьому відвертому мистецтві - довіра та емоції, але пам'ятайте, що навчатись варто лише у досвідчених майстрів.

IMG_20201014_061718_984.jpg

Фото: Олександра Шахновська, шибарі: Анна Леонтьєва

IMG_20201014_061739_615.jpg

Фото: Олександра Шахновська, шибарі: Анна Леонтьєва

Вийти в ефір