Останні новини

Зеленський назвав перше питання зі всенародного опитування

Президент України Володимир Зеленський назвав перше питання на опитування 25 жовтня. Воно звучить так: “Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?”.

Про це повідомляє Офіс Президента України на своїй сторінці у Facebook.

Голову держави цікавить, чи слід карати корупціонерів довічним ув’язненням. Перше запитання із п’яти він озвучив у відеозверненні, оприлюдненому на своєму телеграм-каналі.

“Ми обіцяли всі важливі питання вирішувати разом з тобою. І ми робимо перші кроки на цьому шляху. 25 жовтня на виборчій дільниці ти зможеш дати відповідь на п’ять важливих питань. Отже, питання “номер один”: “Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?”, – розповів Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpresident.gov.ua%2Fvideos%2F2794423100790662%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, в Україні у день місцевих виборів, 25 жовтня, планують провести всенародне опитування. Наразі відомо два можливих питання - зменшення виборчого віку до 16 років та легалізація медичного канабісу.

Вийти в ефір