Останні новини

Юні каратисти з Одещини “завоювали” 11 золотих медалей. Фото

В Одеській області спортсмени-каратисти завоювали 42 медалі на чемпіонаті України, який пройшов у Харкові 10-11 жовтня. З усієї кількості 11 медалей були золоті, а ще 19 - срібні.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Одесити посіли друге місце в командному заліку, поступившись однією вищою нагородою збірній Львівської області. Також юні спортсмени виграли ще 19 бронзових медалей. Змагання проходили у чотирьох вікових категоріях: “кадети”, “юніори”, “молодь” і “дорослі”.

Найбільшу кількість медалей на чемпіонаті України-2020 завоювала Олена Павловська, яка до нагороди в командному куміте, додала дві “бронзи” в особистому - серед юніорів (+59 кг) і серед жінок (+68 кг). Ще отримала нагороду Юлія Палашевська, яка стала срібним призером серед молоді та бронзовим - серед жінок (-50 кг).