ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
47

Останні новини

Як не треба: ТОП-8 модних помилок, які роблять дівчата з апетитними стегнами. Фото

Незалежно від того, який у тебе тип фігури, ти легко приховаєш недоліки за допомогою одягу, якщо розумієш, як працюють ті чи інші корекційні техніки. Діють вони насправді дуже просто, і будь-який прийом зробити можна на прикладі фігури “груша”.

Про це повідомляє Cosmopolitan.

1. Неправильна посадка

Якщо природа обдарувала тебе пишними стегнами, то твоя ідеальна посадка - на талії. А ось модні в нульових занижені штани та джинси здатні зіграти злий жарт з фігурою: чітка горизонтальна межа підкреслить обсяг і приверне додаткову увагу. Вибирай моделі з високою посадкою і вільні в стегнах.

Фото: Cosmopolitan

2. Скіні НЕ тягнуть!

Існує міф, що вузькі джинси здатні “підтягнути” фігуру і зробити стегна візуально стрункішою. На жаль, це так не працює, обсяг ти нікуди не дінеш. Навпаки, щільно прилегла тканина підкреслить зайве, ніжки будуть виглядати тоненькими (за рахунок звуження штанин), а тіло - непропорційним.

Фото: Cosmopolitan

3. Чоботи нижче коліна

Щоб стегна здавалися стрункіше, необхідно витягнути силует і забезпечити плавний перехід від верху до низу. Однак, вибираючи чоботи нижче коліна, ти візуально “ріжеш” ноги, скорочуючи їх на пару сантиметрів. Це зовсім не на користь твоїй фігурі. Низ відразу здається масивніше і важче. Щоб уникнути подібних помилок, вибирай моделі-труби до коліна або вище - вони, до речі, на піку моди в цьому році.

Фото: Cosmopolitan

4. Невдалий верх

Ще один помилковий прийом, яким користуються багато дівчата-груші: подовжена сорочка або светр, що закінчується на середині стегна. Багато хто вважає, що таким чином можна прикрити стегна. Насправді ж ти "втрачаєш" талію за шаром тканини, а край від верху створює горизонтальну лінію, яка робить тебе візуально ширше. Тобі протипоказані та короткі обтислі футболки, топи або водолазки з еластичних матеріалів - за рахунок широких стегон вони будуть постійно задиратися вгору, і тобі доведеться їх зупиняти. Виглядає це як мінімум незграбно.

Фото: Cosmopolitan

5. Куртка до середини стегна

Та ж історія і з куртками до середини стегна. По-перше, моделі такої довжини візуально ріжуть силует, порушуючи пропорції тіла. В результаті ніжки здаються коротше, а стегна - ширше. По-друге, куртка буде постійно збиратися, а на спині з'являться заломи - не дуже-то симпатично.

Фото: Cosmopolitan

6. Декоративні елементи

Будь додатковий декор в області стегон додасть тобі обсягу. Забудь про стрази, яскраву вишивку, паєтки та масивні кишені, якщо не хочеш виглядати на пару розмірів більші.

Фото: Cosmopolitan

7. Блискучі тканини

Це стосується і блискучих матеріалів: сатин, атлас, металік і інші тканини з блиском додадуть обсягу твоїм стегнах. Якщо ти не прагнеш підкреслити пишні форми, то краще зробити вибір на користь матовості.

Фото: Cosmopolitan

8. Шпильки

Окремий пункт ми хочемо присвятити шпильок. Багато дівчат вірять, що якщо надіти туфлі на 15-сантиметрових підборах, та ще й з гострим носом, то ноги відразу стануть довгими, а стегна - стрункими, як у Сінді Кроуфорд. На ділі ж ти лише порушиш пропорції тіла, ще сильніше підкресливши різницю між верхньою і нижньою частинами. 

Фото: Cosmopolitan

Нагадаємо, у виставковому залі Одеського історико-краєзнавчого музею на Ланжеронівській, 24а відкрилася експозиція, присвячена 20-річному ювілею галереї “Ракурс”. На виставці знаходяться картини багатьох українських художників.

Теги:
Вийти в ефір