Останні новини

Україна перемагає: вітчизняна збірна здолала Іспанію у Лізі Націй

У четвертому турі групи Ліги Націй збірна України по футболу перемогла іспанську команду з рахунком 1:0. Гра проходила на київському стадіоні НСК "Олімпійський".

Про це повідомляє Українська правда.

У першому таймі українцям доводилося оборонятися від нападів супротивника. Воротар Георгій Бущан тричі врятував збірну від голів. Наступну половину матчу вітчизняна команда грала більш агресивно.

На 76-й хвилині після пасу від Андрія Ярмоленка Віктор Циганков вибіг сам на сам з Давидом Де Хеа, і пробив у кут воріт. У завершальні хвилини збірна України зуміла вистояти і отримати свою другу перемогу в турнірі.

У таблиці лідерів Іспанія залишається першою в квартеті з сімома очками. На другому місці турнірної таблиці йде Німеччина з шістьма очками за одну перемогу і три нічиїх. Третя - Україна з мінімальним відставанням від лідера Іспанії (на одне очко). За кількістю набраних балів команда Андрія Шевченка не поступається Німеччині, проте в таблиці знаходиться нижче через програш при особистій зустрічі.