ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

У прямому ефірі Odesa Live скоєно напад на знімальну групу Оперштабу

На Пушкінській, 34, місцеві жителі скаржаться, що фасад будівлі руйнується і його частини падають кожного тижня. Поспілкувавшись з ними, журналісти Оперштабу дізналися ще й про незаконний хостел на Троїцькій, 26. Там під час здійснення професійної діяльності на знімальну групу скоїв напад чоловік, який сказав, що він “міжнародний журналіст”.

Про це повідомляє журналіст Оперативного штабу Odesa Live Дмитро Богомолов.

Хостел знаходиться на третьому поверсі будівлі на вулиці Троїцькій. Місцеві жителі кажуть, що там постійно шумлять та кидають сміття з вікон, прямо у подвір'я, де гуляють діти. Піднявшись до імпровізованого хостела, знімальна група намагалася знайти адміністратора, але вони помітили лише перелякану дівчину, яка сховалася у комірчині.

Вона викликала чоловіка, який спочатку вимагав розмовляти російською мовою, а потім почав кричати з вимогою показати посвідчення журналіста. Документи, які йому представив Дмитро Богомолов постоялець хостелу вирвав з рук та погрожував. Він почав штовхати журналіста та намагався зламати камеру у спробах вигнати знімальну групу з будівлі. 

“Я міжнародний журналіст! А ти хто такий !? Я вб'ю тебе! Йди звідси!”, - прокричав мешканець хостелу.

Після низки різноманітних погроз та нецензурної лайки, знімальна група викликала поліцейський патруль, аби написати заяву про перешкоджання журналістській діяльності. Коли правоохоронці приїхали, вони спілкувалися з нападником на ім'я Каролін Коран. Коментувати ситуацію він не зміг, тільки звинувачував журналістів у протиправній діяльності.

Місцеві жителі, які стали свідками події, підтвердили перед поліцейськими, що мешканець хостелу погрожував вбити усю знімальну групу.

“Так, я чула, він кричав, погрожував вбити, штовхався, був дуже агресивним”, - каже мешканка аварійної будівлі.

Перед тим, як Каролін Коран пішов разом з поліцейським, він наказував журналісту Оперштабу знову показати документи, щоб сфотографувати їх.

Нагадаємо, в Одесі на вулиці Левітана 118/1 більш ніж за місяць численних скарг від колективу Оперштабу Odesa Live до СМЕП, ліквідували незаконну парковку. Річ у тому, що на тротуарі намалювали так звані “кармани” для автівок, але хто це зробив - залишається питанням. 

Вийти в ефір