Останні новини

Twitter підтримав Facebook: платформа видалятиме публікації, які заперечують Голокост

Соціальна мережа Twitter оголосила, що видалятиме повідомлення, які заперечують Голокост. Загалом, політика соцмережі забороняє широкий спектр поведінки на платформі, включаючи заперечення або спростування подій, під час яких проти людей застосовувалося насилля на основі релігії.

Про таке повідомив Engadget.

Нині, Twitter використовує правозахисну основу для прийняття рішень. Рамки охоплюють такі аспекти, як припинення розповсюдження ненависті, захист людської гідності та заохочення терпіння і поваги. Компанія заявляє, що працює з низкою партнерів для боротьби з антисемістською поведінкою на платформі.

"Ми рішуче засуджуємо антисемітизм, і поведінці ненависті абсолютно немає місця на нашій платформі. Ми також запровадили чітку політику щодо "прославлення насильства" і вживаємо заходів проти вмісту, який прославляє історичні акти насильства та геноциду, включаючи Голокост", - зазначили у повідомленні.

твіттер.jpegфото: engadget.com

Нагадаємо, раніше соціальна мережа Facebook оголосила, що видалятиме повідомлення, які заперечують Голокост або спотворюють інформацію про цю трагедію, коли систематично знищували 6 млн євреїв під час Другої Світової війни. Після появи низки даних, враховуючи дослідження про те, що майже чверть американців віком від 18 до 39 років вважали, що Голокост був міфом і перебільшенням позиція головного директора Марка Цукерберга, який раніше захищав свободу слова, змінилася.

Вийти в ефір