Останні новини

Тепер офіційно: трьох моряків з Одеської області визнали жертвами торгівлі людьми

Троє моряків з Одещини цьогоріч вперше з 1991 року отримали офіційний статус жертв торгівлі людьми. За офіційними даними, за 29 років їх налічують близько 230 тисяч, з яких - 96% - дорослі, а 4: діти. Серед них левова частка - дівчата, решта - хлопчики. 

Про таке повідомила Одесская жизнь з посиланням на коментар представниці Фонду ООН в області народонаселення в Україні Людмили Акімової. 

Згідно інформації, покарати торгівців людьми складно, як і довести факт, що людину продали в рабство. Відтак, лише цьогоріч на Одещині відкрили лише 15 кримінальних справ за ст. 149 Кримінального кодексу "Торгівля людьми" та оголосили підозру 10 особам.

"В основному кримінальні справи стосуються сексуальної експлуатації. Але 93% злочинів у сфері торгівлею людьми відносяться до трудової експлуатації. Європа потребує дешевої рабсили, і Україна є постачальником", - зазначила Людмила Акімова. 

У разі якщо хтось постраждав від торгівлі людьми, можуть звертатися за допомогою: 

  • в громадський рух "Віра, Надія, Любов" - тел. (048) 777 25 17;
  • в БФ "Карітас Україна" - тел. (048) 704 00 45;
  • на національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми і консультування мігрантів - 527 та 0 800 505 501.

моряки_жертви.jpgфото: Liga.net

Нагадаємо, у Малиновському районі 15 жовтня працівники КП ЖКГ "Черьомушки" провели дезінфекцію місць загального користування. Вони обробили дитячі майданчики, парадні під’їзди житлових будинків, ліфтові кабіни та сміттєві баки.

Вийти в ефір