Останні новини

Таксі за 71 тисячу гривень: одеський суд виніс вирок водійці, яка пограбувала пасажирку

В Одесі водійка таксі, яка у вересні торік пограбувала свою пасажирку, за рішенням Суворовського райсуду від 5 жовтня отримала 1 рік умовно. В матеріалах справи йшлося про те, що пограбування відбулося з 23:00 до 00:00 години, коли постраждала сіла в таксі і прямувала від вулиці Семена Палія до селища Світле.

Про таке повідомила Пушкинская

Перевезенням пасажирки займалася підсудна, яка неофіційно працює в службі таксі "Shark". Коли жінка дорогою заснула, водійка витягла з її сумки мобільний телефон і банківську картку. За допомогою мобільного додатку таксистка перевела з рахунку постраждалої на власний рахунок 71 тис гривень, а потім зняла готівку.

Як пізніше стало відомо, водійка утримує трьох неповнолітніх дітей. Свою провину вона визнала і розкаялася. Тому, суд зважив обставини і вирішив обмежитися умовним покаранням. Окрім того, зобов'язав підсудну відшкодувати матеріальний збиток - 143 тис гривень. 

Нагадаємо, 14 жовтня у селищі Таїрове водійка Mercedes-benz, яка рухалася вулицею Інглезі, збила літню жінку. Остання переходила дорогу на пішохідному переході. 72-річну мешканку Київського району, шпиталізували працівники “швидкої”.

Вийти в ефір