ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
47

Останні новини

Стихійне звалище: в Одесі комунальники вивезли гори сміття

В Одесі, 14 жовтня, комунальники об'єднали зусилля і прибрали стихійне звалище обабіч дороги по вулиці Дальницькій. Десанту працівників КП "ЖКС "Хмельницький", "Одескомунтранс" та "Міські дороги" вдалося зібрати і вивезти 60 тон сміття.

Про таке повідомили у профільному департаменті Одеської міськради

За їхньою інформацією, ситуацію, що склалася, спровокували мешканці приватного сектора з Чубаївки до Ленселища, Ближніх Млинів та Слободки. 

"Частина місцевих мешканців активно утворюють звалища, які стають справжніми ранами на тілі Одеси, а частина - не це скаржиться. Виходить так, що одні підписують договори про вивезення сміття і платять, а інші - ігнорують і розмножуть хаос", - йдеться у повідомленні. 

Виправити ситуацію обабіч дороги комунальникам вдалося, однак вони переконані, що незабаром нові купи сміття з'являться на тому ж місці. Через це, департамент міського господарства закликає місцевих мешканців не розводити антисанітарію, а вивозити сміття через відповідні організації.

свалка.jpeg

свалка2.jpeg

свалка3.jpeg

свалка4.jpegфото: департамент ЖКГ Одеси

Нагадаємо, 9 жовтня одеські комунальники розпочали підготовку до зимового сезону. Зокрема, співробітники КП "Міські дороги" відремонтували пошкоджену внаслідок ДТП зупинку на 10-й станції Великого Фонтану. Також відновили бордюр і замінили урни.

Вийти в ефір