Останні новини

США привітали Україну з Днем захисника. Відео

Посольство США в Києві привітало Україну з Днем захисника та запевнило в “непорушному партнерстві”. Вітальна промова була записана українською мовою. 

У відео, опублікованому в Twitter посольства, аташе з питань армії та оборони Бріттані Стюарт звернулася до українців у середу, 14 жовтня.

“Ми шануємо українських чоловіків і жінок, які продовжують самовіддано докладати зусиль до захисту євроатлантичного курсу України, а також її кордонів в умовах безперервної російської агресії. Ми вітаємо захисників України. Дякуємо їм за самопожертву і за те, що піддаються ризику щодня”, — наголосила вона.

Стюарт зазначила, що в День захисника України і щодня у посольстві США вшановують пам’ять “відважних українців, які віддали свої життя, щоб захистити свою країну”. Звертаючись до українських військових, вона додала, що США “є і будуть вашим непорушним партнером”.

За її словами, коли заступник державного секретаря США Стівен Біган і держсекретар США Майк Помпео приїжджали до України, вони відвідували меморіали загиблим солдатам, “тому що саме солдати, пожертвувавши собою, допомогли захистити демократію, суверенітет і територіальну цілісність України” під час російської агресії.

США.png

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп більше не становить небезпеки для оточуючих з точки зору поширення коронавірусу. Однак інформації про одужання його дружини Меланії не поступало.

Вийти в ефір