Останні новини

Штучний інтелект за 30 тис доларів: вчені створили робота, який вміє готувати

Робототехнічна компанія Miso Robotics вивела на ринок робота Flippy, який здатний замінити частину персоналу на кухні ресторану, адже вміє готувати 19 страв. Сконструювали машину з акцентом на великі мережі закладів швидкого харчування.

Про таке повідомив ZDNet.

Першу презентацію маніпулятора влаштували ще в січні цього року, однак робот не здобув популярності, доки не настала пандемія COVID-19.

"Ми з захопленням анонсуємо вихід на глобальний ринок робота Flippy. Він надходить у продаж в розпал пандемії і підтримує приготування 19 різних страв, включаючи картоплю фрі і бургери зі штучного м'яса Impossible Burger", - розповів виконавчий директор компанії Miso Robotics Майк Белл.

Кріпиться робот до стелі. Він самостійно визначає температуру продуктів, прогнозує час приготування, вивчає і класифікує нові продукти, а також налаштовує пропорції.

"Miso Robotics впевнена, що цей попит забезпечить успіх і спростить автоматизацію галузі, яка потребує не тільки відновлення, але і прискорення зростання", - додав Майк Белл.

Встановлення роботизованого маніпулятора коштуватиме 30 тисяч доларів, а програмне забезпечення до нього купити не можна - клієнти Miso Robotics щомісяця платитимуть за таке ноу-хау 1,5 тисяч доларів.

"Швидкість приготування маніпулятора - 150 котлет для бургерів на годину, а 19 заявлених страв включають стандартне фастфуд-меню, на зразок картоплі фрі і айдахо, а також одну незвичайну - штучне м'ясо Impossible Burger", - запевнила компанія-розробник.

Наразі відомо, що Flippy уже схвалений NSF International - незалежною глобальною організацією, яка сертифікує продукти і вироби, призначені для приготування їжі та напоїв.

робот.jpgфото: zdnet.com

Нагадаємо, 13 жовтня компанія Apple презентувала новий IPhone 12, в який увійшли найсучасніші розробки яблучного гіганта. Також була представлена ціна всіх моделей. Коштуватиме IPhone 12 - 799 доларів. В цьогорічній презентації яблучний гігант вирішив повернутися до дизайну, який вони застосовували ще у моделях IPhone 5 та 5s. 

Вийти в ефір