ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

Шлях від мультиків до стрімінгової платформи: компанію Disney очікують зміни

Мегакорпорація Disney реорганізує роботу підрозділів, аби об’єднатися у єдину організацію. Причиною таких змін став, у тому числі карантин через пандемію COVID-19. Компанія буде займатися розповсюдженням контенту, продажем реклами та власною стрімінговою платформою Disney+.

Про це повідомляє генеральний директор Disney Боб Чапек в ефірі телеканалу CNBC. 

У США на тлі коронавірусу доходи мегакорпорації значно знизилися, страждає від цього не тільки продаж мультимедійного продукту з його показами у кіно, а ще і театральний бізнес Disney. Тож компанія зосередила свої сили на поширення контенту в інтернеті. 

На серпень місяць компанія мала 100 мільйонів підписників на свої потокові проєкти, більша частина з яких на Disney+. На цій платформі просуваються фільми й мультики, які планували показувати у кінотеатрах: мультфільм Pixar “Вперед”, “Мулан”, “Чорна вдова” та інші.

За словами компанії,  COVID-19 лише прискорив запланований перехід, оскільки Disney й без того планував це зробити. Акції мегакорпорації після оголошення такої реорганізації підскочили більше ніж 5%. 

"Це дозволить нам бути більш ефективними та спритними у тому, щоб споживачі найбільше бажали продукт, який доставлять їм так, як їм буде зручніше його споживати", - каже Боб Чапек.

Disney+ запустила компанія минулого року. Тоді вони прибрали всю свою інтелектуальну власність з інших сервісів, опублікували їх тільки у себе та для залучення глядачів запустили кілька нових ексклюзивних проєктів. Серед них були серіали за мотивами Star Wars та Marvel.

Ідея виявилась вдалою, адже за перші два місяці роботи сервісу на Disney+ підписались понад 22 мільйони користувачів. Утім лідера стрімінгових послуг ㅡ Netflix ㅡ Disney+ наздогнати не вдалося.

Компания Disney официально представила свою стриминг-платформу | Пикабу

Фото: з вільних джерел

Нагадаємо, Apple на презентації iPhone 12 представила новий тип магнітної бездротової зарядки MagSafe. Вона буде заряджати телефон дуже швидко лише за певних умов, які висунула компанія.

Вийти в ефір