Останні новини

Реставрація за 1 мільйон: єдину заявку на ремонт фонтану біля Єврейської лікарні відхилили

Єдину заявку на ремонт старовинного фотану біля Єврейської лікарні не прийняли в Одеській міській раді. Тендер по вибору підрядника для реставрації "Хлопчика на черепашці" не відбувся через відсутність пропозицій, а також належних документів. 

Про таке повідомила Думская

Єдину заявку, яка надійшла від фірми "Екстер'єр-дизайн" відхилили, бо в компанії забули додати до пакету документів копію паспорту уповноваженої особи. 

Замовник робіт - муніципальне управління капітального будівництва має намір витратити на відновлення скульптурної композиції 1 млн 135 тисяч гривень. Однак, "Екстер'єр-дизайн" просив за свої послуги 918,8 тис гривень. 

Згідно технічного завдання, переможець тендеру мав привести до ладу чашу басейну, кам'яний постамент та саму металеву скульптуру. Також замінити комунікації й зробити озеленення прилеглої території висадивши там 126,6 кв.м газону, 1600 квітів та 188 декоративних кущів. 

фонтан.jpgфото: Думская

Нагадаємо, в Одеській області завершують капітальний ремонт ділянки траси Т 16-21 "Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка" від Балтської дороги до Любашівки. Головна дорога, яка з'єднує Любашівку і Зеленогірську ОТГ, відповідатиме стандартам, встановленим у Європі.

Вийти в ефір