ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
5

Останні новини

Разом - сильніші: одеські організації багатодітних сімей об’єдналися

В Одесі громадські організації багатодітних сімей чотирьох районів міста об'єдналися в союз “Громадська рада багатодітних сімей Одеси”. На думку членів союзу, таке об'єднання йде на користь всім, так як дозволяє рівномірно розподілити роботу організації і справедливо охопити увагою члени багатодітних сімей всього міста, роблячи більш конструктивним діалог з міською владою.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Сьогодні, 15 жовтня 2020 року, відбулася перша зустріч керівництва союзу і його районних представників з керівництвом міста. 

В ході діалогу було обговорено питання, що стосуються поліпшення житлових умов багатодітних сімей, розвитку системи освіти та інших соціальних напрямків. Директор департаменту праці та соціальної політики Олена Китайська відзвітувала про виконання діючих міських соціальних програм. Також напередодні прийняття Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2021-2023 роки союзу багатодітних сімей надано можливість актуалізувати пункти Програми.

Нагадаємо, у центрі Любашівки біля "зебри" встановили незвичайних пластикових "школярів", які імітують перехід через дорогу. Фігури "одягли" в яскавий помаранчевий колір спеціально, аби привернути увагу водіїв, щоб ті скидали швидкість. 

Вийти в ефір