Останні новини

Подарунок сім'ям: 25 морських піхотинців в Одесі отримали квартири до Дня захисника України

14 жовтня, у День захисника України, в Одесі 25 родин військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил отримали сертифікати та ключі від нових квартир. Власниками помешкань стали військові, які у 2014 році віддано служили українському народові і чинили опір окупантам у Криму.

Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України на сторінці у Facebook.

Заступник Командувачу Військово-Морський Сил ЗС України віце-адмірал Андрій Тарасов зазначив, що гідний рівень соціального захисту, зокрема і забезпечення житлом, є одним із пріоритетних завдань керівництва держави та Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

"В День захисника України, мені випала честь вручати вам ключі від квартир. Я хочу особливо підкреслити, що забезпечення особового складу ВМС Збройних Сил України квартирами є складовою частиною ініціативи Президента України Володимира Зеленського, про обов’язкове поліпшення якості умов життя всіх наших військовослужбовців. Це перший крок по забезпеченню житлом тих військових, які залишили все в Криму, але мають гідність та є справжніми патріотами України" - заявив Андрій Тарасов.

1.jpg

Фото: ВМС ЗС України.

Нагадаємо:

Вийти в ефір