ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
5

Останні новини

Переможцям - запрошення на бал: на Одещині відбудеться конкурс малюнків Чорного моря

Одеський Театр Юного Глядача спільно з партнерами оголошує конкурс дитячих малюнків "Картинна галерея Бала Чорного моря". На конкурс приймають портрети морських мешканців, які дійсно живуть або могли б жити в Чорному морі. Переможцям вручать запрошення на, бал Чорного моря та рідкісну книгу про Чорне море.

Про це повідомляє “Культурометр”.

Прем'єра вистави й відкриття картинної галереї призначено на 31-е жовтня. На конкурс приймаються роботи, виконані аквареллю, гуашшю, акрилом, олівцями, крейдою, фломастерами та іншими образотворчими матеріалами. Максимальний розмір робіт - А1, обов'язково папір, або картон. Кожен учасник може подати до 3-х робіт. Вік учасників від 4 до 16 років.

Кращі роботи будуть представлені на виставці в холі Одеського Театру Юного Глядача. Учасники виставки отримають в подарунок від проекту EMBLAS дивовижну книгу з безліччю ілюстрацій "Секрети Чорного моря". Найбільш самобутніх і яскравих авторів ТЮГ нагородить запрошеннями на прем'єру нової вистави "Бал Чорного моря" за п'єсою одеситки Оксани Маслової.

Роботи приймаються за адресою: ТЮГ, Грецька вулиця 1А до 17:00 20-го жовтня в усі дні, крім понеділка. Обов'язково вказати дані для виставкового ярлика: ім'я, прізвище, вік (школа / художня школа / ізостудія - за бажанням), а також контактний номер одного з батьків - щоб зв'язатися з учасником у разі вибору роботи членами комісії.

Журі:

• завліт театру Лілія Штекель

• Головний художник театру Микола Вилкун, засл. художник України

• Режисер вистави "Бал Чорного моря" Вікторія Алексєєва

• Директор-художній керівник театру Оксана Бурлай-Пітерова, засл. арт. України

• Драматург, автор п'єси "Бал Чорного моря" Оксана Маслова

• Експерт проекту «Посилення екологічного моніторингу Чорного моря: вибрані заходи» (EMBLAS-Plus) Олена Марушевська

Фото: Культурометр

Нагадаємо, відсьогодні, 14 жовтня, на Дністровських водоймах дозволили промисловий та любительський вилов раків. Задля цього, в Одеській області скасували заборону, однак встановили й певні обмеження на такий вилов.

Вийти в ефір