ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
47

Останні новини

Переможці Instagram-челленджу добрих вчинків отримали подарунки від Odesa Live

З 7 по 12 жовтня на достославному телеканалі Odesa Live проходив інтернет-челлендж #добропоодеськи. Стало відомо, хто з одеситів отримав головний приз - VIP квиток на яхт-фестиваль і сертифікат для двох на прогулянку на яхті.

Про це повідомляють ведучі прямого ефіру Odesa Live. 

Отримали призи дві дівчини, які врятували й вигодували маленьких котиків. Тим самим вони дали шанс на життя маленької тварини. Вже 15 жовтня вони отримали головний подарунок.

“Ми брали участь у порятунку стиглих кошенят, яких знайшла дівчинка і доглядала їх. Ми брали участь у порятунку, шукали кішку, яка буде готувати їх. На жаль один кошеня загинув, але другого ми продовжуємо рятувати”, - каже призерка. 

Яхт-фестиваль, на який вони отримали запрошення, проводиться щорічно влітку в Одесі. На ньому їх ознайомлять зі специфікою парусів, яхт і розваг на них.

Зазначимо, що челлендж продовжується. Його умови такі ж самі, які були раніше:

  • Зафіксувати свою добру справу в Instagram Stories;
  • Поставити хештег #добропоодеськи;
  • Відмітити @odessa.live_tv;
  • Передати естафету добрих справ своєму другу.

“Робіть добро, адже воно завжди повертається”, - зауважив ведучий.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/EqYxZ4G0Iy4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в Одесі у Музей західного і східного мистецтва повернули картини голландського живописця XVII століття Франса Хальса. До цього вони знаходились на міжнародному виставковому проекті, який проходив у Мілані з 7 лютого до кінця вересня поточного року.

Вийти в ефір