Останні новини

Перемога Оперштабу: СМЕП зафарбував незаконну парковку на Левітана, 118/1

В Одесі на вулиці Левітана 118/1 більш ніж за місяць численних скарг від колективу Оперштабу Odesa Live до СМЕП, ліквідували незаконну парковку. Річ у тому, що на тротуарі намалювали так звані “кармани” для автівок, але хто це зробив  - залишається питанням. 

Про це повідомляє Odesa Live.

Мешканці скаржились протягом року на те, що вони не можуть пересуватися тротуаром вільно, бо на тому місці паркують автівки.

У СМЕП відповіли, що вони не можуть прибрати цю фарбу через відсутність спеціального приладу, а стовпчики поставити також не можуть, через те, що в них немає такого розпорядження.

Врешті паркування замалювали іншою фарбою. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/yJTlk6IZhsc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, на Одещині 14 жовтня, близько восьмої вечора в селі Мурована по вулиці Бригадній зіткнулися мопед та мотоблок з причепом, який їхав з вимкненими фарами. Внаслідок пригоди 24-річний мопедист у важкому стані госпіталізований.

Вийти в ефір