ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

Передвиборчі порушення: на новій школі Ківалова з'явилася його політична реклама

Адміністрація приватної школи, яка нещодавно відкрилася на вулиці Академічній, 30, порушила статтю 31 Закону України “Про освіту”, розмістивши на стіні величезний білборд кандидата в мери Сергія Ківалова. Згідно чинному законодавству політичні партії не мають жодного права втручатися в освітній процес.

Про це повідомляє Культурометр.

У навчальних закладах забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- або відеоматеріалів, інших матеріальних або нематеріальних об'єктів (крім підручників), які містять:

  • найменування або символіку політичних партій (об'єднань), громадських або благодійних організацій, назва або символіка яких співзвучні з назвами і символікою політичних партій (об'єднань);
  • зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) або засновниками політичних партій (об'єднань), громадських або благодійних організацій, назва або символіка яких співзвучні з назвами і символікою політичних партій (об'єднань);
  • зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Маємо зауважити, що приватна школа - бізнес-проєкт Ківалова. Він отримав безкоштовно землю для її побудови і платить пільгову оренду - одну гривню в рік. 

1 вересня стала відома вартість навчання - 11,7 тис гривень на місяць. При цьому в мерії заявили, що школа не має ліцензії, а будівля не введена в експлуатацію.

Фото: Культурометр

Нагадаємо, 15 жовтня о 14:30 відбулося перше із двох запланованих на сьогодні засідань Центральної виборчої комісії, під час якого комісія сформувала новий склад Одеської міської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області.

Вийти в ефір