Останні новини

Озеленення й захист від забудови: на вихідні у селищі Котовського влаштують суботник

17 жовтня у Суворівському районі Одеси пройде суботник. Він пройде на території скверу біля колишнього кінотеатру “Зоряний”, який знаходиться між проспектом Добровольського й вулиці Героїв оборони.  

Про це повідомляють організатори заходу “Суботник, приведення у порядок, максимальне звернення уваги!” на своїй сторінці у Facebook. 

“Цю територію необхідно привести у порядок, тут зрізали лавки, прибрали туалет, дерева і кущі використовуються як місце для звалища, частина дерев на зеленій зоні, де планується висадка, засохли, становлять небезпеку і їх слід прибрати”, - пишуть організатори. 

Там планується висадити алею у пам'ять загиблих жінок під час російсько-української війни. Щоб надалі мати можливість стежити за деревами, пам'ятаючи, що зараз посуха.

“І найголовніше - цю частину скверу необхідно зберегти від забудови! Так ми тут вже проводили суботник, відстоювали територію у 2015 році, і нічого не заважає це зробити зараз. У абсолютно всіх питаннях потрібна допомога!” - зазначили вони.

Фото: “Суботник, приведення у порядок, максимальне звернення уваги!” 

Нагадаємо, одеський Театр Юного Глядача спільно з партнерами оголошує конкурс дитячих малюнків "Картинна галерея Бала Чорного моря". На конкурс приймають портрети морських мешканців, які дійсно живуть або могли б жити в Чорному морі.

Вийти в ефір