Останні новини

Одесу наводнили розбійники: через карантин побільшало злочинців

Вулична злочинність на території Одещини збільшилася втричі за літній сезон через пандемію COVID-19. Втім за весь час карантину загальна кількість злочинів в регіоні впало на 20%.

Про це повідомляє “Таймер”.

“Ми отримали в літній сезон великий сплеск вуличної злочинності, тобто у 2,6 раза: близько 2 тисяч різних злочинів, пов'язаних або з нападом на громадян, або з крадіжками у громадян, або з пограбуванням, шахрайством та іншими видами злочинів, такими, як хуліганство”, - розповів правоохоронець.

А пояснюють в поліції ситуацію, що склалася всесвітнім антикоронавірусним карантином, який поки що і не планується завершувати.

“Вся Європа та інші країни були закриті, громадяни не набували путівки й дуже велика кількість населення саме України побувало в нашому місті. Також сюди, безумовно, прибутку й особи, які планували злочину. З метою саме їх здійснення та отримання наживи”, - уточнив начальник обласного поліцейського главку Олег Бех.

Нагадаємо, жителі будинку №16 в Приморському районі на вулиці Армійській переживають за долю каштана. Мешканці впевнені, що дерево хочуть спиляти.

Вийти в ефір