Останні новини

Новий виклик і чергова перемога: Оперштаб взявся за проблеми водопроводів на Вільямса і Бочарова

Поблизу будинків на Бочарова, 63 прорвало каналізаційну трубу. Жителі спостерігають новоутворене озеро під своїми вікнами впродовж 10 днів.

Про це повідомила в ефірі Odesa Live ведуча Оперштабу Марія Горбунова. 

“Ввечері коли вже збираються всі у своїх квартирах, вода ллється дуже потужно. Адже всі люди ввечері приймають душ, і кожного ранку історія стає критичнішою. Неодноразово люди звертались до “Інфоксводоканалу”. Вже впродовж двох днів виїхала бригада, яка інспектувала це місце. Вони також підняли схеми комунікацій на яких розташовані будинки”, - розповіла Горбунова. 

З’ясувалося, що комунікації не на балансі “Інфоксводоканалу”, а забудовника “Новий квартал”. 

Ведуча Оперштабу пообіцяла, що Оперштаб буде намагатися дізвонитися до Суворівської районної адміністрації, щоб той, кому належать ці труби приїхав і вирішив проблему. 

Також до неї під час включення приєднався ведучий Оперштабу Дмитро Богомолов. 

Він розповів, що вдалося відремонтувати водопровід на вулиці Вільямса, який прорвало на День захисника України - 14 жовтня. Він також додав, що це вже втретє відбувається на цієї ділянці за останній місяць.

Більше подробиць можна подивитися у нашому відео.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/DYhgp-edQ1o" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, до Оперштабу достославного телеканалу Odesa Live звернулася викладачка Одеського національного університету імені Мечникова. На неї, 14 жовтня, через житлове питання прямо на території вишу напав родич з сокирою. У результаті - жінка отримала різані рани голови та перелом руки. 

Вийти в ефір