ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

Не прогав можливість: українці можуть поставити питання Далай-Ламі

20 жовтня українці зможуть вперше в прямому ефірі поспілкуватися з лауреатом Нобелівської премії миру Далай-Ламою XIV. Спочатку він звернеться до всієї України, а потім відповість на окремі питання. Темою розмови стане освіта і світ за часів пандемії. Спілкування в цілому триватиме протягом години.

Про це повідомляє пресслужба EdCamp Ukraine.

У бесіді візьмуть участь екс-міністр освіти Лілія Гриневич, фронтмен групи Антитіла і друг Фонду ООН в області народонаселення Тарас Тополя, телеведуча каналу 1 + 1 та куратор проекту Право на освіту Наталія Мосейчук. А модерувати зустріч буде голова Ради EdCamp Ukraine, співавтор концепції Нової української школи Олександр Елькін.

Для того, щоб звернутися до Далай-лами з питанням,  потрібно зареєструватися на сайті події. Найактуальніші і цікаві з отриманих питань виберуть ведучі та зададуть в прямому ефірі.

Спілкування буде відбуватися англійською мовою і супроводжуватися перекладом на українську. Подивитися ж діалог можна буде на Facebook-сторінці організаторів - EdCamp Ukraine, починаючи з 6:30. Настільки ранній ефір обумовлений різницею в часі.

Довідка. Його Святість Далай-Лама XIV (ім'я при народженні - Джецун Джампхел Нгаванг Лобсанг Еше Тенцзін Гьяцо) - 14-й Далай-лама і духовний лідер Тибету, лауреат Нобелівської премії миру.

Народився 6 липня 1935 року в родині селянина в Тибеті. У віці 2 років був оголошений реінкарнацією минулого Далай-лами XIII. У 1950 році, коли незалежний Тибет був тільки окупований Китаєм, у віці 15 років повністю взяв на себе обов'язки Далай-лами - духовного і політичного лідера країни. Після Тибетського повстання 1959 року було змушений покинути Тибет, як і тисячі його співвітчизників і оселитися в місті Дхармсала на півночі Індії.

З тих пір Далай-Лама продовжує бути лідером буддійського світу і до 2011 року був головою Уряду Тибету у вигнанні. Далай-Лама XIV ніколи не закликав до насильницького повернення незалежності Тибету, але використовує всі можливості мирного вирішення ситуації. За свій внесок в розвиток світу і гуманізм, захист прав людини в усьому світі в 1989 році він отримав Нобелівську премію миру.

Нагадаємо, ексвиконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун прокоментувала булінг в одеській гімназії №4. Вона наголосила на тому, що агресивна поведінка з боку вчительки порушила одразу декілька законів, і що її мають покарати.

Вийти в ефір