Останні новини

Нагородження до Дня захисника України: в Одесі привітали морських прикордонників. Відео

14 жовтня в Україні святкують День захисника, тому в Одесі відбулось урочисте нагородження у підрозділах Морської охорони Державної прикордонної служби. Вітальні слова лунали й на адресу екіпажу корабля “Павло Державін”. 

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби. 

Фото: Держприкордонслужба

“Це свято свідомих, нескорених громадян, яким небайдужа доля нашої країни, які своїм служінням Батьківщині, професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською діяльністю забезпечують всебічний захист України, шанують та продовжують традиції козацтва”, - зауважує відомство. 

Третє десятиріччя незалежності моряки-прикордонники боронять кордони та незалежність рідної країни.

“Вшанування пам'яті загиблих побратимів, які поклали своє життя під час виконання службових обов’язків з охорони державного кордону України та в ході проведення антитерористичної операції - священна традиція для кожного моряка-прикордонника”, - зазначили вони. 

Понад 200 морських прикордонників отримали подяки, грамоти, відомчі та спеціальні нагороди місцевих органів влади від Дунайських до Азовських берегів. В Одесі, крім привітання з прийдешніми святами – Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, вітальні слова лунали й на адресу екіпажу корабля Морської охорони “Павло Державін”. 

“Прапори розцвічування на ньому символізували відзначення Дня корабля. Не обійшлося й без сюрпризу – екіпажу урочисто вручили зображення покровителя усіх моряків Миколи Чудотворця, яке намалювала і презентувала "державінцям" військова журналістка капітан Наталя Устьянцева”, - резюмували у пресслужбі.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/nxhlZaEGeug" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 14 жовтня важливий і особливий для громадян України. Тому достославний телеканал Odesa Live зібрав добірку яскравих листівок та привітань до Дня захисника української держави. 

Вийти в ефір