ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 13:00
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 13:00
71

Останні новини

На Одещині зафіксували новий рекорд з незаконного втручання у реєстр виборців - заступник міністра МВС

Національна поліція із ЦВК почала фіксувати факти незаконного втручання у Єдиний реєстр виборців. Рекорд був зафіксований в Затоці, де несподівано почала збільшуватися їх кількість.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Найбільше правоохоронці фіксують порушення порядку ведення агітації, підкупу виборів та порядку ведення реєстрів виборців.

"Нацполіція припинила факти незаконного втручання у Єдиний реєстр виборців. Рекорд був зафіксований у Затоці, Одеської області, де за місяць з’явилося 25% таких виборців. По десятках таких фактів були розпочаті кримінальні провадження, певні особи хотіли збільшити кількість виборців, щоб вплинути на результат волевиявлення", - зазначив заступник міністра МВС Антон Геращенко.

За його словами, передусім це стосувалося невеличких об'єднаних територіальних громад.

"Як правило, це ОТГ навколо Києва, чи на березі моря в Одеській області – де дуже дорога земля та постійно точаться сварки за землю. Факти незаконного втручання в Єдиний реєстр виборців припинено, і особи, які не мають права голосувати в цих ОТГ, не будуть допущені до виборів", - додав заступник міністра.

Антон Геращенко зазначив, що в Україні працює чат-бот та кожен може зв’язатися з ним, та повідомити про порушення виборчого законодавства.

Нагадаємо, велопатрульний підрозділ Національної поліції в Одесі завершив сезон та підбив підсумки роботи. Інспектори несли службу з 12 червня. 

Вийти в ефір