Останні новини

Мерія Одеси хоче оцінити понад 500 комунальних об'єктів нерухомості

Тендер на проведення незалежної оцінки оголосила 15 жовтня муніципальна служба комунальної власності Одеської міськради. Оцінку 733 об'єктів хочуть провести до кінця року.

Про це повідомляє “Думская”.

Оцінювальні роботи серед яких є будови, підвали й приміщення обійдуться в 1,5 млн гривень. Муніципали розбили тендер на три лоти. У першому вказані 275 об'єктів Київського, Малиновського та Суворовського районів Одеси. У другому і третьому - ще 458 об'єктів Приморського району.

За умовами конкурсу підрядник повинен буде обстежити об'єкт з обов'язковою фотофіксацією, визначити його ціну і надати звіт з висновками

Зазначимо, у список об'єктів, які хоче оцінити мерія, потрапили підвали, горища та приміщення у всіх районах міста. Зокрема, на Дерибасівській, Грецькій, Катерининської, Гоголя, Великий і Малій Арнаутській, Базарній, Буніна, Канатній, деякі будівлі на пляжах "Дельфін" і "Ланжерон", а також в провулку Каркашадзе.

Нагадаємо, 16 жовтня до студії телеканалу Odesa Live прийшов кандидат у депутати Одеської міської ради Олексій Васильєв від партії “Перемога Пальчевского”. Він розповів чому вирішив балотуватися та поділився особистими враженнями щодо забудови узбережжя. Кандидат у депутати розповів, що треба розвивати туристичний аспект міста не тільки у літній сезон.

Вийти в ефір