Останні новини

Майже 60% громадян готові захищати Україну зі зброєю в руках

До Дня захисника України Соціологічна група “Рейтинг” провела соціологічне опитування. В результаті з’ясувалося, що в Україні 85% відсотків патріотів.

Про це повідомлено на сайті соціологічної групи.

Згідно з результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», 85% опитаних вважають себе патріотами своєї країни, 12% – протилежної думки. Патріотично налаштованих громадян приблизно однаково у всіх регіонах країни, та відносно більше серед старших респондентів. 

69% опитаних позитивно ставляться до встановлення 14 жовтня державного свята Дня захисника України, 23% – нейтрально і лише 5% – негативно. Найкраще цей свято сприймається мешканцями Заходу та Центру. Близько 60% респондентів Сходу та Півдня позитивно ставляться до свята, третина – нейтрально і лише 6-7% негативно. 

59% опитаних висловили готовність у випадку виникнення відповідної загрози відстоювати територіальну цілісність України зі зброєю в руках (у 2019 таких респондентів було 56%, 2017% – 54%, 2012 – 33%). Відносно більше таких серед чоловіків, респондентів середнього віку та серед людей з відносно вищими доходами. 

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 10-12 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, ціни на споживчому ринку в Одеській області у вересні поточного року у порівнянні з попереднім місяцем зросли на 0,3%. Натомість з початку року – на 0,9%, тому тепер ціни на ряд овочів стали дешевше, а на одяг та взуття, напередодні похолодання, ціни зросли. 

Вийти в ефір