Останні новини

Любов через творчість до України: в Одеському музеї відкриється виставка “шістдесятника” Юрія Скандакова

16 жовтня в Одеському музеї західного і східного мистецтва почнеться ретроспективна виставка творчості живописця, графіка, сценографа, дизайнера і педагога Юрія Скандакова. Він - художник-імпресіоніст та представник неофіційного мистецтва львівської культурного середовища 1960-х - 1980-х років і часів української незалежності.

Про це повідомляє “Культурометр”.

Роботи художника-імпресіоніста періоду з 1960 по 2007 роки були ретельно зібрані по всьому світу в одну колекцію, щоб показати різноманітність творчості живописця. Юрій Скандаков був яскравим представником свого часу, справжнім “шістдесятником”. Однак, він не звертався до революційної тематики у своїх сюжетах, як це робили його сучасники. Через творчість, він висловлює свою любов до України та Львову.

Виставка робіт Юрія Скандакова буде відкрита для відвідувачів до 31 жовтня, тому не пропустіть можливість зануритися у світ культурного середовища 1960-х - 1980-х років і часів української незалежності. Вхід - 80 грн.

лайнер.jpg

15tp-zeleno-sinij-pejzazh-1974-papirflomaster-31h37.jpg

14tp-osinnij-lis-1964-papirflomaster-62h49.jpg

Фото: Культурометр

Нагадаємо, одеський турист-екстремал Руслан Верін, який подорожує по всьому світу на велосипеді, встановив рекорд України. Велосипедист “заїхав” в Книгу рекордів за підкорення вулкана.

Вийти в ефір