ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
47

Останні новини

Лупцював власну матір: на Одещині судитимуть чоловіка за домашнє насилля

Жителя Ізмаїльського району звинувачують у домашньому насильстві над матір’ю. Зловмиснику загрожує до двох років позбавлення волі.

Про це повідомляє Національна поліція Одеської області.

37-річний житель з Одеської області неодноразово потрапляв у поле зору поліцейських за неправомірні дії відносно матері. За погрози та стусани спрямовані відносно 70-річної жінки, на нього були складені адміністративні протоколи.

Профілактичні бесіди про неприпустимість подібних дій та адміністративні стягнення, його не переконали. Він продовжив систематичні знущання з літньої жінки. У ході досудового слідства правоохоронці зібрали докази вини чоловіка та скерували до суду.

“Якщо ви або ваші родичі чи знайомі потерпають від фізичного, психологічного чи інших видів домашнього насилля, не замовчуйте цих фактів, а відразу ж звертайтеся у поліцію”,- наголошують правоохоронці Ізмаїльського відділу поліції.

Нагадаємо, до Оперштабу достославного телеканалу Odesa Live звернулася викладачка Одеського національного університету імені Мечникова. На неї, 14 жовтня, через житлове питання прямо на території вишу напав родич з сокирою. У результаті - жінка отримала різані рани голови та перелом руки. 

Вийти в ефір