ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
47

Останні новини

Курсант, що вижив у катастрофі АН-26 планує продовжувати навчання

Курсантові Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба В’ячеславу Золочевському, що постраждав в авіакатастрофі 25 вересня під Чугуєвом, вручили медаль “За військову службу Україні”. Він зазначив, що планує продовжити навчання.

Про це повідомляє АрміяInform.

Наказ про нагородження курсантів і членів екіпажу АН-26Ш президент України Володимир Зеленський підписав 6 жовтня. Нагороду курсантові передав очільник військового вишу генерал-майор Олександр Турінський.

Він привітав курсанта й побажав йому здоров’я та скорішого повернення до стін навчального закладу.

Наразі В’ячеслав перебуває на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

“Я зробив свій вибір і вирішив продовжити навчання в університеті за обраним фахом. У мене попереду кілька тижнів реабілітації, після чого я наздоганятиму навчальну програму”, - розповів В’ячеслав Золочевський

Курсант подякував усім, хто переживав за його здоров’я, відвідував під час лікування у шпиталі й підтримував його та родину.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/u5muAXUCwMU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, Командування Медичних сил ЗСУ оприлюднили статистику по епідемічної ситуації в Збройних Силах України. Одеська область займає лідируючу позицію. Аналіз захворювань свідчить, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), які не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом.

Вийти в ефір