ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
5

Останні новини

Fashion карантин: 10 прикладів зачісок, які круто поєднуються з захисними масками. Фото

Карантин продовжили в Україні до 31 грудня, тож запобіжні заходи ніхто не скасовував. Захисні маски українці не знімуть раніше наступної весни, але можна їх доповнювати класними зачісками.

Про це повідомляє ELLE

В умовах карантину реальність диктує свої правила, і сучасна людина повинна навчитися швидко адаптуватися під нові обставини та не переживати через дрібниці.

Бути стильним в захисній масці можна, для цього достатньо просто трохи проявити фантазію, звільнитися від стереотипів і умовностей. Голлівудські зірки та модні дизайнери вже інтегрували маски у свою рутину, в б'юті-сфері навіть з'являється тренд на кращу пару “маска + зачіска”. Плетіння, косинки, локони та пучки - все, що відмінно поєднується з настільки важливим аксесуаром.

Фото: Instagram

Нагадаємо, психологи відзначили одну цікаву особливість: людина їсть точно так же, як займається сексом. Під час спільної трапези можна багато зрозуміти про людину. Правило про те, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, ще ніхто не скасовував. У матеріалі описуються всі найважливіші продукти для кращого сексуального здоров'я в будь-якому віці.

Теги:
Вийти в ефір