Останні новини

Друге дихання: в Южному стару березу перетворять на арт-об'єкт

На Одещині зі старої берези, яка росте на головній площі міста Южне біля фонтану, зроблять арт-об'єкт. У такий спосіб, хочуть продовжити "життя" дерева та створити екологічно чисту прикрасу. 

Про таке повідомили на офіційному сайті міста

Щоби новий арт-об'єкт подобався мешканцям і гостям міста, творча група Палацу культури закликає креативних містян долучитися до процесу та запропонувати свої ідеї.

"Шкода буде просто взяти оформити документи і зрізати дерево, а потім його викинути. Тому наша ідея в тому, щоб воно ще послужило нам естетичною прикрасою", - розповів автор ідеї, директор МПК "Дружба" Петро Кутинець.

Свої творчі ідеї чи ескізи з оздоблення стовбура берези, южненці можуть надсилати в коментарях на сторінці Палацу культури в соціальних мережах або ж на електронну адресу закладу: pkdruzbayuzhny@gmail.com. Обговорення триватимуть до кінця жовтня. Авторів найкращих ідей відзначать.

бревно.jpgфото: yuzhny.gov.ua

Нагадаємо, у центрі Одеси у вересні відкрили скульптуру зі ствола старого каштану. Розмістили композицію в провулку Маяковського 7. З дерева створені дві постаті - Олександра Сергійовича Пушкіна та австрійського консула Крістіана Самуїла фон Тома, з яким Пушкін під час візиту в Одесу спілкувався та дружив. 

Вийти в ефір