ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

Досвіду - Водоліям і відверта розмова для Овнів

Odesa Live продовжує давати вам поради, як спланувати день, щоб відповідати очікуванням космосу. Найточніший у світі гороскоп нам допоміг скласти сьогодні чаклун з Шепетівки Хмельницької області, який там ховається від колекторів.

Для того щоб здобути найкращій результат - просто дотримуйтеся нашіх порад. 

Овен

Не ховайтеся від близьких людей і не відмовляйтеся від відновлення контактів. Втім, замість того, щоб пригнічувати свої емоції, наважтеся на чесну і відверту розмову. Сім'я буде відігравати важливу роль для Овнів сьогодні.

Тілець

В цей день на звичні речі потрібно буде подивитися з іншої точки зору. Можливо, ви не зможете діяти так, як запланували. Вам доведеться вийти за рамки своїх норм і відокремити себе від течії, в якої ви зараз перебуваєте.

Близнюки

Довіртеся своїй інтуїції та дотримуйтесь її вказівок, адже сьогодні ви можете почати абсолютно новий етап у житті. Можливо, ви налагодите нові контакти, які змінять ваше життя.

Рак

Зірки радять відмовитися від зусиль у романтичній сфері. Вони не сприятимуть налагодженню тісних стосунків. Замість того, щоб зосереджуватися на соціальних відносинах, присвятіть час собі.

Лев

Ви зможете легко приймати правильні рішення сьогодні. Для цього треба проявити гнучкість і налаштуватися на більш приємний тон. Щойно ви поліпшите ваш настрій, все налагодиться.

Діва

Ви сьогодні будете не дуже радикальні та консервативні у своєму ставленні й поглядах. Будьте відкриті до нових та захопливих можливостей. Не дозволяйте думкам, заснованим на страху, обмежувати ваші дії.

Терези

Зірки радять вам дотримуватися ваших принципів і не погоджуватися на сумнівну пропозицію, яку ви отримали останнім часом.

Скорпіон

На шляху до мрії проаналізуйте свої кроки поетапно. Подумайте, може, у когось з вашого кола спілкування є такі ж цілі, як і у вас. Можливо, настав час заручитися підтримкою.

Стрілець

Ви можете відчувати, що ваш прогрес зупинився. Особливо це може відчуватися при виконанні завдань, якими ви займаєтеся дуже часто. Спробуйте знайти час для нового і відмовитися від непотрібного.

Козоріг

Цей день не буде безпроблемним. Ймовірне виникнення ситуації, яка змусить вас неабияк задуматися. Виявляйте сьогодні співчуття і розуміння. Позбавтеся хворобливих спогадів і сміливо йдіть вперед.

Водолій

Використовуйте для залагодження справ сьогодні ваш досвід та вміння, і не забувайте про ваш шарм та мудрість. Важливо, щоб ваші рішення були справедливими та враховували ваші погляди.

Риби

Вам вдасться впоратися з докучливою проблемою. Завдяки наполегливості й зусиллям, які ви доклали до успіху, ви вразите багатьох людей, а головне – станете задоволеними собою.

Нагадаємо, в Одеській області завершують капітальний ремонт ділянки траси Т 16-21 "Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка" від Балтської дороги до Любашівки. Головна дорога, яка з'єднує Любашівку і Зеленогірську ОТГ, відповідатиме стандартам, встановленим у Європі.

Вийти в ефір