Останні новини

Дмитро Стужук: як дружина померлого від COVID-19 блогера ставилась до пандемії

Популярна у соцмережах родина блогерів-мільйонників Дмитро та Софія Стужук активно висловлювали свою думку щодо коронавірусної інфекції. Саме ускладнення від COVID-19 і спричинили смерть Дмитра 16 жовтня. 

Про те, як родина блогерів ставилися до пандемії коронавірусу читайте у матеріалі Odesa Live.

Вірусу не видно - значить його немає

“З огляду на реальну динаміку вірусу я майже впевнена, що багато ним вже перехворіли, просто не зрозуміли”, - написала Софія у своєму Telegram

1.jpg

Вона неодноразово наводила в приклад своїх родичів та друзів, у яких були схожі з COVID-19 симптоми, але все пройшло “само по собі”.

“У кінці цієї весни - в листопаді по-моєму, по Києву теж дуже сильний ротавірус ходив. Ми теж його пережили. І купа моїх знайомих. Реально пів-Києва перехворіли. Хто знає, чи успішно”, - продовжила свою думку блогерка.

COVID-19 страшний тільки кризою

З її слів, вірус не страшний. Страшно те, заради чого зараз все це роблять. Мається на увазі штучна криза.

“Коротко кажучи, сам вірус мені жодного разу не страшний. Якщо розкривати цю тему, то просто люди “на горі” провертають свої фінансові махінації “під шумок”, - написала блогерка.

a67669fa-dd7f-4eec-8afc-989bffc156eb.jpg

COVID-19 все ж таки безсумнівно є, але гречка, борошно, цукор і туалетний папір від нього не врятують

Тут є певний сенс.

Софія впевнена, що вірус штучно створено у 2015 році.

“Безсумнівно, він протікає не дуже приємно. Але небезпека його явно дуже перебільшена. Він не набагато страшніше звичайного грипу насправді”, - писала вона.

92a0e013-ea05-48d2-99ff-644204d00bc6.jpg

“Думаю, як і будь-яка інша хвороба, він може призводити до летального результату в разі дуже сильного виснаження організму. Як бачите, основна група ризику - люди похилого віку”, - додала Стужук.

Ну що ж, знову посилання на фінансову кризу.

“Подивіться статистику смертності у світі від будь-яких інших захворювань, на зразок туберкульозу. Але чомусь так ніхто не панікує. Не буду нічого писати прямо. Але в будь-якій ситуації я завжди включаю “кому і чому це вигідно”. Мені все ясно, чесно кажучи. Подивіться, що з економікою відбувається”, - зазначила блогерка.

На все воля Господа

“Діма був величезною і вагомою частиною мого життя 6 років. Хоч би що там було, це батько моїх дітей та близький мій чоловік. Господи, це так жахливо боляче усвідомлювати, що людину більше немає”, - написала блогерка в Instagram після смерті Дмитра Стужука.

75b79a7a-52d3-4b52-b73b-28feb77762a6.jpg

Фото: Софія Стужук

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/NuN5gdVfCn0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір