Останні новини

Діти-мільйонери та пародисти зірок: одеські блогери, яких дивляться по всьому світу

Створення різного контенту для YouTube в наш час стало заняттям багатьох людей по всьому світу. Але й в Україні за декілька років з'явилося немало блогерів, які розважають людей, інформують їх, розповідають цікаві речі та роблять багато іншого. Зокрема, на українському просторі відеохостингу є чимало вихідців з Одеси, про яких ми і розповідаємо.

  • ND Production

Андрій Немодрук та Нікіта Козирьов мають канал, на якиий підписано майже 3 мільйони людей. Вони знімають якісні пародії на популярні шоу, кліпи, фільми, мультсеріали, а також співають відомі пісні голосами зірок та політиків. Окрім цього, вони й самі беруть участь у сторонніх шоу та підвищують свою впізнаваність. 

  • Павло Віктор

Хто б міг подумати, що в 2020-му році за уроками фізики будуть слідкувати 519 тисяч фоловерів? Оле 66-річному одеському вчителю Рішельєвського ліцею вдалося завоювати таку аудиторію. Завдяки простоті його викладання такі уроки стали цікавими та зрозумілими для школярів та студентів.

  • Містер Макс та Міс Кеті

Ці двоє дітей чи не найпопулярніші на ютубери на просторах СНД. Разом із батьками відоми блогери створюють контент для наймолодшої аудиторії. Зараз вони мешкають в Лондоні. на їх канали підписано 18 і 19 мільйонів людей, а щомісячний заробіток сім'ї складається від $48 тисяч до $767 тисяч.

  • Маша Себова

Одеська журналістка Маша Себова поповнила собою ряди тревел-блогерів з України. Вона мандрує по всьому світу та показує різні його дивовижні куточки. Та серед усього контенту є ролики, які були зроблені в українських містах - Одесі, Харкові, Києві та Херсоні.

  • Трум-трум

Далеко не всі знають, що цей канал з розважальними відеороликами теж одеський. А все тому, що більшість контенту знімається в студії та іноді англійською мовою. А от подивитися тут є на що - майстер-класи, лайфхаки та навіть міні-серіали. Зараз їх канал має майже 12 мільйонів підписників.

  • Анастасія Шпагіна

Є серед одеських контент-мейкерів і бьюті-блогери. Настя почала свою кар'єру у співробітництві з "Барбі" Валерією Лукьяновою, але пізніше створила власний YouTube-канал (зараз там більше 3 мільйонів людей), на якому почала розповідати, як вона за допомогою макіяжу робить з себе "куклу". А окрім цього, вона майстерно косплеїть різних персонажей та знімає про це відео. 

  • ITpedia

Олексій Шевцов став одним з найперших блогерів на YouTube, які присвятили власний контент різній техниці, відео-іграм та стрімам. Зараз він активно продовжує випускати новий матеріал, має 2,48 мільйони фоловерів, а також власний бренд одягу "JolyBell". З України Шевцов поїхав декілька років тому, зараз мешкає в Італії, але на батьківщину він час від часу все ж повертається.

Раніше ми писали, які фільми можна переглянути онлайн на фестивалі "Дні польського кіно".

Вийти в ефір