Останні новини

День народження Сарати: Тетяна Плачкова в ефірі Odesa Live

14 жовтня місто Сарата Білгород-Дністровського району святкує свою 192-у річницю й Свято Покрови Пресвятої Богородиці. Народна депутатка України Тетяна Плачкова приїхала на захід, щоб привітати міщан й гостей міста.

Про це повідомляє кореспондентка Odesa Live Юлія Виноградова.

“Я і наша велика команда вітає всіх міщан з їх святом Сарати й Покрови. Від себе я бажаю: добра, тепла, здоров’я, миру й спокою. Сподіваюсь, що у жителів цього міста будуть “сонячні дні” в теперішньому й майбутньому, бо на цей час в регіоні дуже багато проблем, які залежать від місцевого та регіонального управління”, - каже Тетяна Плачкова.

За її словами, цей регіон знаходиться у занепаді, оскільки на цьому святі жителі скаржаться на освіту, медицину, дороги й багато інших проблем. Місцева та обласна рада повністю ігнорує їх скарги більш ніж 5 років.

Нагадаємо, в Одесі у спортивному комплексі “Олімпієць” у разі погіршення епідеміологічної “картини” через спалах COVID-19 планують розгорнути додаткові ліжко-місця для хворих. Цей запобіжний захід, імовірно, буде реалізовуватися у разі заповненості лікарень міста. Тому директор спорткомплексу Андрій Кравченко розповів, як це буде відбуватися та чи буде взагалі

Вийти в ефір