Останні новини

COVID-19: Біляївка і Татарбунарський район опинилися у “червоній” карантинній зоні

15 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було оновлено зони карантину. У "червоній" зоні опинилося місто Біляївка і Татарбунарський район.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у Telegram.

У "помаранчевій" - Одеса, Балта, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Чорноморськ, Подольск, Теплодар і Южне, Ананьївський, Арцизький, Балтський, Березівський, Білгород-Дністровський, Біляївський, Болградський, Великомихайлівський, Захарівський, Іванівський, Ізмаїльський, Кілійський, Кодимський, Лиманський, Любашівський, Миколаївський, Овідіопольський, Окнянській, Подільський, Ренійський, Роздільнянський, Савранський, Саратський, Тарутинський і Ширяївський райони. Нові обмеження набирають чинності з 19 жовтня.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

582cca03-975a-4cbb-94dd-0d6351d12594.jpg

Фото: Олег Немчінов

Нагадаємо, Командування Медичних сил ЗСУ оприлюднили статистику по епідемічної ситуації в Збройних Силах України. Одеська область займає лідируючу позицію. Аналіз захворювань свідчить, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), які не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом.

Вийти в ефір