Останні новини

Боксери з Одеської області здобули медалі у Хмельницькому

На чемпіонаті України з боксу серед молоді, спортсмени Одещини завоювали 6 медалей. Збірна Одеської області, у складі якої виступали 11 боксерів, посіла 2 місце в командному заліку.

Про це повідомляє прес-служба відділення НОК України в Одеській області.

Чемпіон Європи серед молоді-2019 Юрій Захареєв підтвердив свій статус, здобувши впевнену перемогу в категорії до 69 кг. Окрім золотої медалі, він був нагороджений спеціальним призом як кращий боксер турніру.

Ще одне золото в скарбничку збірної Одеської області поклав Дмитро Тодоров. Він став кращим в категорії до 56 кг.

Срібні медалі здобули Юрій Захареєв,  Дмитро Молодан, який перший рік виступає в категорії молодь (до 52 кг), та одесит Ілля Мельничук – в категорії до 75 кг.

Бронзовими призерами, в категорії до 64 кг, стали одеські боксери Максим Гаврилюк та Олександр Польовий.

43c48c25-1c3f-4c72-941b-71ed221e8da5.jfif

2f81fe62-24c3-4d00-87a6-d1d143072680.jfif

Нагадуємо, після завершення "Ролан Гаррос", який Еліна Світоліна залишила на стадії чвертьфіналу, тенісистка остається на 5 місці у рейтингу WTA. Друга ракетка України Даяна Ястремська опустилась на 29-е місце.