Останні новини

Блогер Дмитро Стужук помер від COVID-19: він писав про хворобу за день перед смертю

15 жовтня відомий український блогер Дмитро Стужук, який 16 числа помер через коронавірус, виклав пост у свій обліковий запис в Instagram, де розповів про хворобу. Він поділився тим, що під час відпочинку у Туреччині йому стало погано та було важко дихати. Однак він не одразу поїхав додому, а ще деякий час відпочивав. Свій останній пост в соціальну мережу блогер опублікував за день до смерті.

Про це розповідав Дмитро Стужук у своєму Instagram-акаунті.

“Я прокинувся серед ночі від того, що у мене набрякла шия і було важко дихати. При цьому трохи боліла живіт. На наступний день почав з'являтися кашель, але температури не було. Явних симптомів хвороби - теж, тому я подумав, що це можуть бути наслідки занять спортом, зміни клімату і харчування, ну і плюс сон під кондиціонером”, - писав він. 

Після повернення з Туреччини він пішов здавати аналізи, робити УЗД і пройшов тест на коронавірус. Він виявився позитивним, після чого він зробив комп’ютерну томографію. Йому назначили лікування і лікарі почали наполягати на шпиталізації.

“Це окрема історія, тому що зараз там йдуть ремонтні роботи, лікарня повністю набита людьми, деякі з них живуть в коридорі. Харчування ніякого немає, паперу немає, столових приладів теж немає! Мене ніхто про це не попереджав”, - розповів блогер. 

Лікарі діагностували, що у Дмитра Стужука сатурація 94-96%, тобто низький рівень кисню у крові. 

“Мені призначили курс лікування і сказали, що потрібно його продовжувати. Далі кисневий апарат для дихання, оскільки у мене низький рівень кисню”, - зауважив чоловік. 

Дмитро Суржук казав, що він мав намір перейти на лікування вдома.

“З огляду на всі ці фактори, я приймаю рішення, що мені буде зручніше і комфортніше перебувати на дистанційній опіці у себе вдома, де у мене є всі умови для нормального лікування. Зрештою я завжди можу звернутися в потрібні служби. Та й вдома, так би мовити, і стіни лікують. Мій стан стабільний", - резюмував блогер. 

стужук.png

Вночі, 16 жовтня, українському блогеру стало погано, у нього двічі зупинялась серце. Зазначимо, що зі слів ексдружини Софії Стужук, у нього почались укладення через проблеми з серцем. Користувачі соціальної мережі під останнім постом розповіли, що їм важко його читати після несподіваної новини та почали висловлювати співчуття.

Нагадаємо, 16 жовтня стало відомо, що український блогер Дмитро Стужук помер у київській лікарні. За попередньою інформацією це сталося через укладення викликані від коронавірусної хвороби. 

Вийти в ефір