Останні новини

Більшість українців літню відпустку провели вдома - дослідження

В Україні плани на літню відпуску у багатьох громадян змінились через пандемію COVID-19 та закриті кордони. З 5 по 15 вересня українців опитували, як саме вони провели три місяці й з’ясувалося, що 61% з них залишились вдома. 

Про це повідомляє аналітична компанія Research & Branding Group.

Люди передпенсійного і пенсійного віку (71%) прийняли рішення самоізолюватися, як і 53% юних українців. 

“Що стосується молоді, то вона значимо частіше представників старших вікових груп воліла відпочивати на українських морських пляжах (22% проти 4%)”, - йдеться у дослідженні. 

25% жителів півдня проводили відпуску у моря, натомість лише 10-11% мешканців західних і центральних областей змогли собі це дозволити. Останні перебували більшою мірою на дачах і садових ділянках (14-13% проти 6%).

Мешканці обласних центрів проводили відпустку вдома рідше, ніж жителі невеликих міст і жителі сіл (54% проти 62-67%). Однак вони частіше відвідували пляжі (19% проти 13% і 8%) і дачі та садові ділянки (15% проти 9% і 10%).

Також з'ясувалося, що жителі обласних центрів частіше за селян виїжджали в інші українські населені пункти (7% проти 4%), а також частіше виїжджали на морські курорти за кордон (2% проти 1%).

“Разом з тим третина українців (36%) констатували, що хвороба і заходи по боротьбі з нею вплинули на планування відпустки, змусивши вносити в цей процес певні корективи”, - резюмували у дослідженні.

slajd3-7.png

Фото: Research & Branding Group

Нагадаємо, На Пушкінській, 34, місцеві жителі скаржаться, що фасад будівлі руйнується і його частини падають кожного тижня. Поспілкувавшись з місцевими жителями, журналісти Оперштабу дізналися ще й про незаконний хостел на Троїцькій, 26. Але під час здійснення професійної діяльності на знімальну групу скоїв напад невідомий, який сказав що він “міжнародним журналістом”.

Вийти в ефір