Останні новини

"Все може рухнути у будь-яку хвилину": Дарт Вейдер про реставрацію будинків в історичній частині Одеси

38-річний кандидат на посаду міського голови Одеси Дарт Миколайович Вейдер висловився стосовно старих і досі невідреставрованих будинків у історичній частині міста. Як заявив кандидат, є люди, які готові інвестувати у відновлення будинків.

Про це повідомляє Odesa Live.

"Одесу потрібно реставрувати. Не зносити, не знищувати, не заливати водою і не спалювати - нічого з цього не треба, а саме відреставрувати. Влада цього не робить, бо немає господарників", - каже Вейдер.

За словами кандидата, будівлі у центрі міста у печальному стані.

"Я розумію, що одесити кинуті напризволяще, ЖКГ давно не працюють, ОСМД - проблематичне питання, бо досі не зрозуміло хто і які має права. Стан міста - болюча тема для кожного одесита. Це стосується не лише Молдованки, а й центру міста. Люди, коли гуляють, піднімають догори очі, а там або якийсь іржавий підпір, або шматок якогось бетону, плитки і так далі. Це ж просто печаль", - говорить кандидат.

Є одесити, які готові були інвестувати у відновлення старих будинків, з певних причин влада цьому не посприяла.

"Я уже казав, що є люди, які готові були фінансувати у відродження нашого міста. Однак не у новобудови, а саме у реставрацію. Це одесити, які живуть не в Одесі, вони по всьому світу. У них душа і серце болять за наше місто. Вони бачать у новинах, що відбувається з містом і не розуміють, як так може бути. Однак влада відмовляється це робити за однієї простої причини: той чи інший об'єкт стає їм цікавий, і вони хочуть збудувати новобудову. Пам'ятаєте, на Канатній рухнув будинок? Чия це провина? Хіба за це не знали? Ще добре, що люди не постраждали. Я не спекулюватиму на цій темі, бо у нашому місті багато старих будинків, там живуть люди і можуть проживати там свої останні дні, бо все може рухнути у будь-яку хвилину", - розповів Дарт Вейдер.

Також він особисто звернувся до одеситів.

"Одесити, я розділяю вашу участь з вами і розумію, за що ви говорите. Тому я готовий вам представити власне рішення з цим питанням", - сказав кандидат на пост міського голови Одеси.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/OqyIo6spkBM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, кандидат на пост міського голови Дарт Вейдер з української політичної партії “Блок Дарта Вейдера” прокоментував випадок в одеській гімназії, де вчителька принижувала 5-класницю за українську мову.

Вийти в ефір