ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

"Вона так і не вибачилася ані перед дитиною, ані перед класом": Супрун прокоментувала булінг в одеській гімназії

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун прокоментувала булінг в одеській гімназії №4. Вона наголосила на тому, що агресивна поведінка з боку вчительки порушила одразу декілька законів, і що її мають покарати.

Про це Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

Сам інцидент відбувся ще на початку жовтня. Тоді, через плутатину у розкладі занять дівчинка забула вдома альбом для малювання. За це вчителька її насварила, а коли почула від неї українську мову - почала принижувати перед класом.

"Викладачка звинувачує ученицю, що вона начебто “вище за всіх”, бо розмовляє українською. В Україні. Мовою, яка є державною мовою згідно з Законом “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Можливо, вчительці та директору школи, слід нагадати, що мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова - це визначено в Законі. І вчителька, яка викладала урок російською, порушила Закон", - підкреслює Уляна Супрун.

Також виконувачка обов'язків міністра заявила, що вчителька має понести відповідальність за свою провину.

"Закон передбачає за булінг адміністративну відповідальність - штраф або громадські роботи. Якщо керівник навчального закладу не повідомляє про булінг поліції - на нього чи неї також накладається штраф або обов’язок виконати громадські роботи...Вчительку звільнили. Однак, вона так і не вибачилася ані перед дитиною, якій завдала психологічної шкоди, ані перед класом. Крім того, вона може знову влаштуватися на роботу в іншу школу й мати можливість знову намагатися цькувати учнів," -  наголосила Уляна Супрун.

Нагадаємо:

Кандидат в депутати міської ради Вадим Мороховський прокоментував в ефірі достославного телеканалу Odesa Live булінг в школах. Мова йшла про вчительку, яка принижувала дитину в одній з одеських шкіл через використання української мови.


Вийти в ефір