Останні новини

"У наступному році почнемо будівництво нового сміттєпереробного заводу в Одесі", - Микола Скорик

Кандидат на посаду міського голови Микола Скорик від української політичної партії “Опозиційна платформа - За життя” продовжуючи тему проблеми одеської інфраструктури розповів своє бачення розв'язання “сміттєвого”  питання. На його думку, Одесі потрібен сміттєпереробний завод з сучасними технологіями.

Про це повідомляє  Odesa Live.

"Сміттєву" проблему Микола Скорик вважає, що можна вирішити, впроваджуючи три етапи.

"По-перше, це прибирання сміття нормальними сучасними автомобілями та технікою. Повинно бути побудоване нормальне сортування з глибиною сортування сміття від 70 до 75%. Сміття повинно перероблятися в сучасних генераторах, що дасть можливість продавати тепло, в результаті його екологічно чистого спалювання”, - зазначив Микола Скорик.

Зі слів кандидата, така електроенергія вважається зеленою і може продаватися в мережу за зеленим тарифом, який значно вищий, ніж звичайний, що неодмінно принесе великий прибуток місту.

“Закопувати капсули в Куліндорове або на чинному полігоні в Овідіопольському районі - це хороший бізнес. Міська рада повинна оголосити на це конкурс”, - додав нардеп. 

Ну й найголовніший, третій пункт - це будівництво заводу. 

"Я думаю, що в наступному році ми однозначно почнемо будівництво нового сміттєпереробного заводу", - закінчив нардеп.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/JuGb5IsT3xY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, Микола Скорик виокремив найголовніші проблеми інфраструктури Одеси. Він вважає, що термінового розв'язання проблем потребують Одеська ТЕЦ, маршрутне повідомлення з селищем Котовського та транспортна система взагалі й створення сміттєпереробного заводу.

Вийти в ефір