Останні новини

"Трагедія Аркадійської балки": в Одесі покажуть кінострічку, присвячену дню окупації міста

Завтра, 17 жовтня, у читальному залі Наукової бібліотеки імені Грушевського покажуть документальний фільм з назвою - "Трагедія Аркадійської балки". Його присвятили дню окупації нацистами Одеси. Страшні події відбулися саме 16 жовтня 79 років тому. 

Про таке повідомили у Jewish News.

Початок заходу запланували на 16:00. Кінокартину присвятили історії окупації міста, яка розповість про виникнення братської могили у центрі парку Перемоги. Після перегляду стрічки відбудеться виступ учасників зйомок і героїв сюжету. Серед них історики, артисти, еколог та журналіст. Вони відповідатимуть на усі питання, які захочуть поставити глядачі. 

До спікерів заходу приєднається директор Одеського музею Холокосту Павло Козленко та голова Одеської регіональної асоціації євреїв - колишніх в'язнів гетто та нацистських концтаборів Роман Шварцман. 

Нагадаємо, соціальна мережа Twitter оголосила, що видалятиме повідомлення, які заперечують Голокост. Політика соцмережі забороняє широкий спектр поведінки на платформі Twitter, включаючи заперечення або спростування подій, під час яких проти людей застосовувалося насилля на основі релігії.

Вийти в ефір