ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
5

Останні новини

"Щорічно Одеса знаходиться під загрозою затоплення", - Микола Скорик про проблему зливової каналізації в єфірі Odesa Live

Що робити зі зливовою системою міста Одеси? На це питання у прямому ефірі доставного телеканалу Odesa Live відповів кандидат на посаду міського голови Микола Скорик від української політичної партії “Опозиційна платформа - За життя”.

Про це повідомляє Odesa Live.

Зливова каналізація - одне з ключових питань для Одеси.

"Місто на сьогоднішній день постійно знаходиться під загрозою затоплення. І то, скільки громадяни та міська інфраструктура терплять збитків від щорічних потопів - вже немислимо", - сказав Микола Скорик.

З його слів, для нинішньої міської влади легше перерізати стрічки на те, що видно, щоб зробити робочий вигляд і похвалитися перемогою. Однак через те, що каналізацію не видно, а рекламуватися красиво не вийде, це питання відкладають в темний ящик.

"Коли говорять про зміцнення фасадів, потрібно враховувати, що будівлі почнуть падати через те, що там підґрунтові води, внаслідок чого -  вогкий фундамент", - додав нардеп.

Реставрація і зміцнення фасадів при таких обставинах не вирішиться нанесенням шпаклівки на стіни. У такому випадку потрібно буде розглядати проблему набагато глобальніше.

"Гроші на питання зливової каналізації потрібно шукати будь-якими шляхами, частково також за рахунок міського бюджету, який становить 2 мільярди гривень в рік. За кілька років можна було б це зробити. 3 мільярди гривень, якщо це так, цілком підйомна для Одеси сума", - зазначив кандидат у мери.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/kfaVN-EH-NM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, кандидат на посаду міського голови Микола Скорик від української політичної партії “Опозиційна платформа - За життя” продовжуючи тему проблеми одеської інфраструктури розповів своє бачення розв'язання “сміттєвого” питання. На його думку, Одесі потрібен сміттєпереробний завод з сучасними технологіями.

Вийти в ефір